Главная Заметки (0) Корзина покупок Оформление заказа

Nokia 625 Lumia (N625)

Nokia 625 Lumia (N625)

Nokia 625 Lumia (N625)

Розбила я нафіг свій телефон. Отак просто взяла і запустила ним у свого начальника. Він якраз на черговій планірці розказував, що у нас будуть скорочення — зарплат і штату. Хоча скорочувати, чесно кажучи, уже немає куди. І так усі на офіційній мінімальній зарплаті. Все інше — у конверті. А конверти ці видаються далеко нерегулярно.

 

Телефон як останній аргумент пішов у хід, коли начальник з єхидною посмішкою оголосив, що всі незадоволені можуть іти додому. Прямо зараз. От я запустила у нього телефоном і пішла. Щоправда, не попала. Він встиг ухилитися, а телефон “прямою наводкою” полетів у стінку позаду нього. І розбився. 

 

Ну, мене, звісно, звільнили після цього одразу. Зі скандалом. Ну і біс із ним. Тобто з нею, роботою і ним, начальником. Такого жлоба ще пошукати треба. Єдине — телефону шкода. Мій майже новенький Nokia 625 Lumia (N625), розлетівся запчастинами у різні сторони. А дисплей геть тріснув. От і маю: зламаний телефон і відсутність грошей на його ремонт. Приїхали, як то кажуть.

 

Оскільки з роботи мене вигнали практично із самого ранку, робити було нічого і я подалася гуляти містом. Ще раз глянувши на свій нещасний дисплей Nokia 625 Lumia (N625), зітхнула. Спробувала включити. Працює. Ти  ба яка несподіванка. Правда, через величезну тріщину на весь екран нічого не видно. Зате чути. Здалося, що звук, навіть кращим став. Я аж засміялася. Виявляється, інколи корисно вдарити якусь річ: деякі параметри покращуються. 

 

Втикнувши навушники, слухала музику і бродила вулицями. Поки мою самотність не перервав дзвінок. По голосу впізнала колегу з роботи. Оксана чомусь почала говорити зі мною дуже обережно. Мабуть, думала, що в мене істерика і боялася нарватися на неї. Та коли почула, що я ні за чим не шкодую, стала говорити впевненіше.

 

Виявляється мій, за її словами, героїчний, вчинок надихнув усіх інших  колег. І після того, як я пішла, в офісі знялася ціла буря. Навперебій усі почали висловлювати своє невдоволення — і малою зарплатою, і скороченнями, і ставленням директора. Далі — більше. Директору на стіл одна за другою полетіли заяви на звільнення. Іти від нього збиралося більше половини штату. Разом з провідними дизайнерами, бухгалтером, економістом. А якщо вони підуть всі разом, фірма просто розпадеться. Бо таких спеціалістів знайти отак одразу дуже важко.

 

Коротше кажучи, зі слів Оксанки, директор добряче перелякався. Одразу зникла його зверхність. Він просив усіх залишитися. Та людям вже накипіло і вони не хотіли там працювати.

І от тоді директор пішов на поступки. Пообіцяв, що зарплати не зрізатиме. А зі штату скоротить всього 2-3 людини та і то не з нашого відділу. І тут виступила Оксана. Сказала, що вони всі залишаться тільки тоді, як директор поверне мене.

 

Оксана запевняла, що після почутого директор посинів, почервонів і побілів від злості за мить. Але погодився. І от вона дзвонить до мене, щоб я повернулася назад в офіс.

 

Справа набирала іншого обороту і я вже навіть не знала що робити. Та Оксана вмовила. Я повернулася. Трохи фантастично, знаю. Але якось так воно і вийшло, що протягом одного дня мене звільнили, потім поновили на роботі. З директором подію з телефоном не обговорювали. Просто за мовчазною згодою про неї забули.

 

Зате тепер я спокійна: хоч будуть гроші на ремонт. Дисплей  Nokia 625 Lumia (N625) замовила в інтернет-магазині. Прийшов буквально за три дні. І ще за три мені його замінили.

 

Ну що ж, таким ось чином мій телефон зробив в офісі революцію. Поки що після неї спокійно. А далі побачимо.


Доставка

По Киеву - 40 грн
По Украине (в регионы) - от 25 грн

Гарантия

Гарантия: 1 месяц (30 дней)
Возврат/Обмен в течении 14 дней cо дня преобретения товара.

Оплата

Наложенным платежом