Главная Заметки (0) Корзина покупок Оформление заказа

Nokia 610 Lumia

Nokia 610 Lumia

Nokia 610 Lumia

Мабуть, у житті кожної жінки бувають такі ранки, як у мене. Будильника не почула і проспала. На ходу влізла у сукню. Поки правою рукою застібала замок, лівою пила каву. Усі необхідні речі — ключі, косметика і навіть улюблений телефон  Nokia 610 Lumia (N610) — полетіли у сумку однією купою.

 

Уже наздоганяючи марщрутку і заскакуючи у неї на бігу, до мене дійшло:  телефон разом з ключами!!! А ще — дзеркальцем у металевому корпусі та пластиковим пеналом.... Гамбець моєму новенькому сенсорному  телефончику! Вірніше - його дисплею.

 

Маршрутка виявилась переповненою. Я заледве втиснулася у задні двері на ходу. Якщо ви їздили у таких, то знаєте: тут люди не стоять, а висять. А спроба повернутися чи змінити позу практично завжди закінчується невдачею. Яке там уже дістати сумку, відкрити її і знайти десь на самому дні річ, яку ти навіть не бачиш! Від досади хотілось плакати.

 

Та й це ще не все! Маршрутка несподівано різко загальмувала і чоловік, стояв поруч, завалився на мене. Сумка виявилась затиснутою між нами. І я вже бачила, як зв'язка ключів  пройшлася по моєму новенькому Nokia 610 Lumia (N610). Ну от: якщо вже не щастить, то не щастить повністю.

 

Подумки омиваючи сльозами свій понівечений дисплей Nokia 610 Lumia (N610), я на зупинці вивертала із сумки всі речі. Телефон знайшла на самому дні. І — о, ні, не може бути: він цілий. Справді цілий. На сонці виблискує, немов тільки що із магазину. Жодної подряпини. Зайшла в меню — все працює. Чітко видно.

 

Ой, мама! Радості і захвату я вже приховати не могла: ну хоч якась приємність протягом цього божевільного ранку.

 

На роботі тихцем від начальства залізла в інтернет. Аааа... Ну тепер ясно: дисплей зі скла Gorilla Glass. Має підвищену опірність до подряпин та ударів. На форумах мою модель телефону не втомлювалися хвалити саме через міцність дисплею.

“Ним хоч об асфальт кидай — буде, як новий”, - писав один відвідувач.

“Вчора випав із рук і зі всієї дурі гепнувся об кахельну підлогу. Цілий. Ура!”. - ділилася враженнями якась дівчина.

 

На цьому заспокоїлась. Зрозуміла, що інтуїція мене не підвела: крім класного наповнення, мій телефончик ще й міцний.

 

Та все одно. Для свого улюбленця я купила спеціальну захисну плівку, щоб він не міг “поранитися” за жодних умов. Тепер ношу його тільки у чохлі в окремій кишені в сумці. А найголовніше: з того часу намагаюся прокидатися вчасно. :)


Доставка

По Киеву - 40 грн
По Украине (в регионы) - от 25 грн

Гарантия

Гарантия: 1 месяц (30 дней)
Возврат/Обмен в течении 14 дней cо дня преобретения товара.

Оплата

Наложенным платежом